VÝTVARNÉ KURZY A SEMINÁŘE

Prožitkové semináře akvarelu v Šemanovicích

Představuji zde akvarel ve své nespoutané, divoké kráse. Povedu Vás k uvolnění, závoreň však také k větší všímavosti. Seminář je vhodný jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. Můžete ho pojmout jako den tvořivé relaxace nebo intenzivní studium malby akvarelem. Bude jen na Vás, kolik informací budete chtít vstřebat.
Seminář se odehrává v zrekonstruované chalupě s místnostmi částečně ve skále a v přilehlé zahradě nad jednou z kokořínských roklí. Stojí 3.200,-. Cena zahrnuje výuku akvarelu od 10 do 17 hodin, výborný oběd, svačinky a veškerý materiál. Maximální počet účastníků je sedm. Dopravu z nejbližší zastávky v Liběchově mohu zajistit.
Nejbližší jednodenní semináře: 10.9., 8.10. a 5.11..2022
Víkendový seminář: 20. – 21.8.2022
Víkendový seminář začíná v sobotu v 10 hodin a končí v neděli v 16 hodin. Cena 5.000,- zahrnuje  výuku akvarelu, spaní v útulných jeskynních ložničkách nebo v prostorném podkroví, výborné obědy, večeři, snídani, svačinky a veškerý materiál. Přihlášení na klarasto@yahoo.com.
DÁRKOVÝ POUKAZ – Seminář akvarelu lze věnovat jako dárek. Stačí mi napsat na e-mail klarasto@yahoo.com, že o něj máte zájem. Obratem Vám zašlu platební údaje. Po připsání částky na účet Vám zašlu buď vytištěný poukaz (za příplatek 150,-) nebo tisková data a Vy si poukaz vytisknete sami. Obdarovaný si pak vybere jeden z termínů, který si zarezervuje opět na stejném e-mailu.

Pravidelné výtvarné kurzy v Praze na Bohdalci

Větvičky, plody, kamínky… žilky schnoucích květů. Skloním se a vidím vesmír. Objevováním maličkostí skrze kreslení a malování vede k radosti a vděčnosti. Otevírám pro vás pravidelné výtvarné kurzy ve svém ateliéru v Praze Na Bohdalci. Kurzy jsou určené pro všechny, kdo se chtějí učit dívat a odhalovat možnosti rozličných technik.
Kurzy probíhají v pátek od 8:30 do  11:00 a od 14:00 do 16:30. Místo je omezené na šest účastníků a je potřeba si ho rezervovat den dopředu. Jedna lekce stojí 600,- včetně základního materiálu. Lekce v jiné dny mohu podle zájmu vytvořit.
Je možné domluvit se i na individuální lekci. 2,5 hodiny individuální výuky stojí 1.500,-.